Preaload Image

Virtual Beats Score Card

0
0
0

Detailed Score

Single Dance Cat - 4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Devaganga.T.U

Class – 8

Lubna Ashraf

Class – 8

Suhara Navas

Class – 8

Light Music Cat - 3

First Prize

First Prize

Afra.P.F

Class – 7

Aleef Jamal

Class – 5

Recitation Sanskrit Cat - 1

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Niharika.N.S

Class – 2

Sivasthuthi

Class – 1

Niranjan.E.B

Class – 1

Ameya.K.S

Class – 2

Story Telling English Cat - 2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Mohammed Ameen Waheed

Class – 4

Menha Binth Ajmal

Class – 3

Krishna.K.S

Class-3

Karaoke Song Cat - 3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aleef Jamal

Class – 5

Fathima Waheed

Class – 6

Muhammed Adhil.P.A

Class – 6

Recitation Malayalam Cat - 3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niranjan.P.R

Class – 6

Shaharin.T.N

Class – 6

Muhammed Adhil.P.A

Class – 6

Folk Dance Cat - 4

First Prize

Devaganga.T.U

Class – 8

Mappilappattu Cat - 3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aleef Jamal

Class – 5

Fathima Waheed

Class – 6

Haneen.P.M

Class – 6

Light Music Cat - 4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Asna.P.N

Class -10

Angelina Roslin

Class -10

Fari Faizal

Class -10

Folk Dance Cat - 2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Ramcharan.P.R

Class -3

Ananya.T.S

Class 4

Krishna.K.S

Class -3

Story Telling Sanskrit Cat - 1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niranjan.E.B

Class -1

Abhiram.K.B

Class – 2

Sarga Krishna

Class -2

Karaoke Song Cat - 1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niranjan.E.B

Class -1

Niharika.M.S

Class – 2

Nyla Mehar

Class -1

Islamic Song Cat - 2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Shiza Fariya

Class -4

Neha Fathima

Class – 3

Mohammed Nahyan.C.N

Class -3

Fancy Dress Cat - 1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Nyla Mehar

Class -1

Mohammed Rayan.K.A

Class – 1

Hadiya.P.S

Class -1

Recitation Malayalam Cat - 1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niranjan.E.B

Class -1

Nehrin.T.N

Class – 1

Nuha Nazrin

Class -2

Recitation English Cat - 3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Fathima Waheed

Class -6

Nyla Yasmin

Class – 6

Aleef Jamal

Class -5

Single Dance Cat - 2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Eswar M C

Class -3

Ramcharan P R

Class – 3

Ananya T S

Class -4

Story Telling Malayalam Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Krishna K S

Class -3

Afreena Fathima

Class – 3

Sinan Ahamed

Class -3

Karaoke Song Cat-2

Second Prize

Second Prize

Mohammed Nahyan.C.N

Class -3

Naivedya.E.B

Class – 4 

Essay Writing English Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Mohammed Eshan

Class -6

Fathimath Fiza Faizal

Class – 5

Alim Siyan

Class -6

Essay Writing English Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Nihala Yasmin

Class -8

Izzah Rayyan

Class – 9

Haniya

Class -9

Essay Writing English Cat-5

First Prize

Second Prize

Safa

Class -11

Hanna.M.B

Class – 11

Essay Writing Malyalam Cat-3

First Prize

Second Prize

Geethika Vijayakumar

Class -5

Sahla Ilias

Class – 6

Essay Writing Malyalam Cat-4

Second Prize

Third Prize

Mohammed Irfan

Class -9

Safrin  Sathar

Class – 8

Essay Writing Malyalam Cat-5

First Prize

Misath.K.M

Class -12

Essay Writing Hindi Cat-4

First Prize

Avani.M.B

Class -8

Anchoring English Cat-4

First Prize

Nihala Yasmin

Class -8

Anchoring Malayalam Cat-4

First Prize

Nihala Yasmin

Class -8

Anchoring English Cat-3

First Prize

Rania K Anwar

Class -6

Digital Painting Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aleef Jamal

Class -5

Sahla Ilias

Class – 6

Ajmal Shamsudheen

Class – 5

Digital Painting Cat-4

First Prize

Fari Faisal

Class -9

Digital Painting Cat-5

First Prize

Mohammed Favas

Class -12

Extempore English Cat-4

Second Prize

Third Prize

Hanan

Class -8

Mohammed Rayyan

Class – 8

Power Point Presentation Cat-3

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Ayman.K.A

Class -5

Fathima Waheed

Class – 6

Mohammed Riswan

Class – 7

Mohammed Eshan

Class – 6

Power Point Presentation Cat-4

First Prize

Second Prize

Mohammed Sabith

Class -8

Nihala Yasmin

Class – 8

Power Point Presentation Cat-5

First Prize

Anjana.M.S

Class -12

Story Writing Hindi Cat-4

Second Prize

Avani.M.B

Class -8

Story Writing Malayalam Cat-3

Third Prize

Riswana

Class -12

Story Writing Malayalam Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aliya.P.I

Class -8

Mohammed Irfan

Class – 9

Febitha Fathima

Class – 9

Story Writing Malayalam Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aliya.P.I

Class -8

Mohammed Irfan

Class – 9

Febitha Fathima

Class – 9

Folk Dance Cat-3

First Prize

Second Prize

Niranjan.P.R

Class -6

Haya Fathima.P.A

Class – 5

Recitation Malayalam Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Marwa Jafar

Class -8

Devaganga.T.U

Class – 8

Safrin Sathar

Class – 8

Fancy Dress Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Menha binth Ajmal

Class -3

Ramcharan.P.R

Class – 3

Eswar.M.C

Class – 3

Light Music Cat-1

First Prize

Niharika

Class -2

Elocution Malayalam Cat-3

Second Prize

Fida Fathima.C.M

Class -6

Recitation Sanskrit Cat-2

First Prize

First Prize

Second Prize

Third Prize

Ramcharan.P.R

Class -3

Eswar.M.C

Class – 3

Krishna.K.S

Class – 3

Naivedya.E.B

Class – 4

iIslamic Song Cat-1

First Prize

Second Prize

Minhha Farah

Class -1

Nehla

Class – 2

Recitation Hindi Cat-3

First Prize

Niranjan.P.R

Class -6

karaoke Song Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Asna.P.N

Class -10

Fari Faizal

Class – 9

Angelina Roslin

Class – 10

Story Telling English Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Fahad Rahman

Class -2

Ahil Rahman

Class – 1

Mohammed Raees Waheed

Class – 2

Recitation Arabic Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Fahad Rahman

Class -2

Hamdiya Shihab

Class – 2

Mohammed Raees Waheed

Class -2

Recitation English Cat-4

First Prize

Second Prize

Safrin Sathar

Class -8

Marwa Salamath

Class 8

Mappilappattu Cat-4

First Prize

Second Prize

Aysha Nehla

Class -10

Fari Faisal

Class – 9

Story Writing English Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Safwana.P.F

Class -8

Febitha Fathima

Class – 9

Nihala Ysasmin

Class – 8

Story Writing English Cat-5

First Prize

Second Prize

Riswana

Class -12

Fathima Shirin

Class – 12

Versification English Cat-5

First Prize

Misath

Class -12

Versification Malayalam Cat-5

First Prize

Misath

Class -12

Poster Designing Cat-4

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Safrin Sathar

Class -8

Avani.M.B

Class -8

Aliya.P.I

Class – 8

Ahla Zumayya

Class -8

Pencil Drawing Cat-4

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Safwana Abdul Haq

Class -10

Fadil Rahman

Class -9

Marwa Salamath

Class – 8

Mohammed Sanan

Class -8

Pencil Drawing Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Shiza Fariya

Class -4

Kanwal.T.R

Class – 4

Hamdan

Class – 4

Pencil Drawing Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Fathima Sana

Class -6

Muhammed Jasir

Class – 5

Haneen

Class – 6

Pencil Drawing Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niya.N.G

Class -1

Nehrin.T.A

Class – 1

Mohammed Farhan

Class – 1

Pencil Drawing Cat-5

First Prize

Second Prize

Anjana.M.S

Class -12

Mohammed Favas

Class – 12

Story Telling Malayalam Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Mohammed Ameen.P.A

Class -1

Aysha Mehrin

Class – 1

Ameya.K.S

Class – 2

Recitation Hindi Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aysha Sireen

Class -4

Shiza Fariya

Class – 4

Mohammed Shayan

Class – 4

Mono Act Cat-3

Second Prize

Geethika Vijayakumar

Class -5

Oil Painting Cat-5

First Prize

Anjana M S

Class -Plus 2 Science

Oil Painting Cat-4

First Prize

Athul Sankar

Class -9

Painting Water Colour Cat-5

First Prize

Mohammed Favas

Class -Plus 2

Recitation Sanskrit Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Niranjan.P.R

Class -6

Abinanda

Class – 5

Avanthika

Class – 5

Elocution English Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Haya Fathima

Class -5

Fathimathul Fiza Faizal

Class – 5

Mohammed Rihan

Class – 5

Fancy Dress Cat-3

First Prize

Second Prize

Haya Fathima

Class -5

Mohammed Rihan.M.U

Class – 6

Painting Water Colour Cat-4

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aliya P I

Class -8

Avani M B

Class – 8

Marwa Salamath

Class – 8

Cartoon Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Swaliha P S

Class -6

Hanan P M

Class – 6

Aban Mustafa

Class – 6

Colouring Cat- 2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Anshika P S

Class -4

Shiza Fariya T S

Class – 4

Diyan Mohammed

Class – 3

Colouring Cat-1

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Mohd Farhan T R

Class -1

Wardha Rifas

Class – 2

Abhiram K B

Class – 2

Mohammed Nashwan T S

Class – 3

Painting Water Colour Cat-3

First Prize

Second Prize

Second Prize

Third Prize

Mohammed Eshan 

Class -6

Swaliha P S

Class – 6

Fathima Sana M H

Class – 6

Aysha Nafrin

Class – 6

Recitation Arabic Cat-2

First Prize

Second Prize

Mohammed Ameen Waheed

Class -4

Hazim Zameel

Class – 4

Recitation Arabic Cat-4

First Prize

Second Prize

Asna.P.N

Class -10

Fari Faizal

Class – 9

Recitation English Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Aysha Sireen

Class -4

Menha Binth Ajmal

Class – 3

Mohammed Nahyana.C.N

Class – 3

Light Music Cat-2

First Prize

Second Prize

Kanwal.T.R

Class -4

Sarang Krishna

Class – 4

Recitation Malayalam Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Ananya.T.S

Class -4

Naivedya.E.B

Class – 4

Ramcharan.P.R

Class – 3

Classical Music Cat-4

First Prize

Angelina Roslin

Class -10

Recitation Arabic Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Ayman.K.A

Class -5

Samra

Class – 6

Nazmin.T.N

Class – 5

Recitation English Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Third Prize

Fahad Rahman

Class -2

Raya Raza

Class – 2

Hamdiya Shihab

Class – 2

Mohammed Raees Waheed

Class – 2

Single Dance Cat-1

First Prize

Second Prize

Third Prize

Nehla

Class -2

Nyla Mehar

Class – 1

Rifa Fathima

Class – 2

Story Telling Sanskrit Cat-2

First Prize

Second Prize

Third Prize

Ramcharan.P.R

Class -3

Eswar.M.C

Class – 3

Naivedya.E.B

Class – 4

Single Dance Cat-3

First Prize

Second Prize

Third Prize

Haya Fathima

Class -5

Niranjan.P.R

Class – 6

Amanthika

Class – 5

Fancy Dress Cat 4

Participated

Febitha Fathima

Class -9

Classical Music Cat 3

Participated

Afra.P.F

Class -7